Realitní služby

Jak pracuji?

Uvědomuji si, že základem úspěšného realitního obchodu je rychlý a bezpečný prodej. Využívám nástroje moderního realitního marketingu. Nemovitosti prodávám aktivně, nespoléhám jen na běžnou inzerci. Vaši nemovitost také aktivně propaguji na sociálních sítích. Nové nabídky nemovitostí také zasíláme současnému portfoliu klientů.  Zaměřuji se primárně na oblast Jižní Moravy odkud pocházím a znám dobře místní poměry. To vše s hlavním cílem a tím je co nejrychlejší prodej za co nejvyšší cenu.


Profesionálně stanovená cena nemovitosti

Mám vlastního certifikovaného znalce, který ocení Vaši nemovitost. Profesionálně stanovená tržní cena nám pomůže prodat nemovitost rychleji. Můžete si také na mém webu zkusit odhad nemovitost zdarma.


Klienta zastupuji exkluzivně 

Klienta zastupuji exkluzivně na základě smlouvy o výhradním zastoupení, tak aby měl klient jistotu, že vynaložím maximální úsilí, abych zajistili potřebnou marketingovou podporu zakázky a udělal vše pro jeho spokojenost. Zakládám si na tom, aby se klient cítil v průběhu transakce bezpečně.


Profesionální fotografie 

Ke každé nabízené nemovitosti zařídím profesionální fotografie, aby nemovitost vypadala naprosto výjimečně. Podívejte se také na mou aktuální nabídku nemovitostí.


Videoprohlídky 

Pro zvýšení množství potenciálních zájemců vytvořím krátkou poutavou videoprohlídku s komentářem. Moje videa můžete sledovat na mém youtube kanálu.


Půdorysy

Vytvořím půdorysy pro ještě lepší představu o prostoru nemovitosti i pro potenciální zájemce, kteří nemají až tak dokonalou prostorovou fantazii.


Dronové záběry

Zařídím i dronové záběry nemovitosti. Dronové záběry jsou moderním a úchvatným způsobem, jak prezentovat vaši nemovitost. Tyto záběry umožňují potenciálním kupcům prozkoumat všechny detaily, včetně okolní krajiny, a to vše s vizuálním dojmem, který překračuje tradiční fotografie.


Homestaging

Dostanete přesný návod, jak připravit nemovitost před focením. Poté společně se svým týmem vše doladíme k dokonalosti. 


Virtuální staging

V případě nezařízených nemovitostí využívám tzv. virtuálního stagingu. Tento nástroj slouží nejen k lepší představě o velikosti pokoje, ale i jako možná inspirace, jak by tato prozatím prázdná nemovitost mohla vypadat.


Vizualizace

Profesionální vizualizace umožňuje zájemcům, kteří uvažují o koupi starší nemovitosti, získat realistický obraz toho, jak by mohl vypadat jejich budoucí domov. Tím se významně usnadňuje jejich rozhodovací proces ohledně nákupu nemovitosti, která je určena k rekonstrukci. 


PENB

Průkaz energetické náročnosti budovy potřebujete u každého prodeje nebo pronájmu nemovitosti. PENB obsahuje základní údaje k nemovitosti a dílčí ukazatele energetické náročnosti budovy. Kupující se dozví důležité informace o spotřebě energie, která je nutná pro provoz domu, nebo bytu. Pokud průkaz nemáte k dispozi, tak Vám ho v rámci svých služeb nechám zpracovat. 


Vlastní stránka nemovitosti 

Využívám vlastního stránku nemovitosti, na které potenciální kupující dostane veškeré informace bez nutných omezení, se kterými se můžete setkat na realitních serverech. Právě na tuto stránku míří potenciální kupující z reklam na sociálních sítích.


Placená reklama na Facebooku a Instagramu

U svých zakázek využívám placenou reklamu na Facebooku a Instagramu. Díky přesnému cílení reklamy mohu zvýšit počet potenciálních kupujících, kteří reklamu uvidí. 


Právní servis 

Zakládám si na bezpečí celé realitní transakce a bezpečí vašich finančních prostředků. Využívám pro to ověřeného advokáta Mgr. Zdeňka Chrousta, který připravuje a kontroluje veškerou dokumentaci k prodeji nemovitosti a poskytuje advokátní úschovu. 


Pravidelná komunikace se zákazníkem 

Ať se to může zdát automatické, tak bohužel dost často tomu tak není. Proto si zakládám na tom, že minimálně 1x týdně zákazníka sám aktivně kontaktuji a proberu s ním aktuální stav prodeje nemovitosti. Samozřejmostí je také pravidelné zasílání reportů z návštěvnosti inzerátu a výsledek placených reklam. Jsem také k dispozici 7 dní v týdnu na telefonu a emailu, abych mohl zodpovědět dotazy a řešit požadavky a přání zákazníka.


Efektivní propojení světa financí a realit 

Díky mým dlouholetým zkušenostem ve financích jsem schopen tyto dva světy efektivně propojit a vytěžit pro klienta potřebnou synergii. Vázne Vám na nemovitosti hypotéka? To není problém, připravím jednotlivé kroky k jejímu předčasnému splacení, nebo převzetí kupujícím. Dokážu také vyřešit složité případy financování, proto mohu zvýšit počet potenciálních kupujících, kteří by si jinak hypotéku sami nevyřídili.


Databáze současných klientů 

Moje nabídky také zasíláme současným klientům a potenciálním investorům. Databázi pečlivě budujeme. Emailem mohu naráz oslovit velké množství potenciálních kupujících.


Provize

Moje provize se pohybuje v rozmezí 3,5 až 5 %. Výši provizi určuji dle jednotlivých zakázek individuálně. Může se lišit podle toho, kolik bude potřebovat nemovitost péče a jak usilovně ji budu muset propagovat. 

Co za provizi dostanete? Profesionální přístup, kompletní realitní marketing, jehož součástí je moderní prezentace nemovitosti. U každého prodeje je součástí profesionální fotografie, video prohlídka, 3D půdorys, ocenění tržní hodnoty certifikovaným znalcem, placená reklama na sociálních sítích a právní servis včetně advokátní úschovy. Do mých služeb také často patří vyřízení průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), přepis energií, nebo pomoc s vyplněním daňového přiznání. Po dohodě jsem také klientovi k dispozici při výběru a prohlídkách nové nemovitosti, nebo při vyjednávání o ceně.