Svoji práci vnímám jako poslání.

Jsem obchodník tělem i duší, mám rád komunikaci s lidmi, zakládám si na detailech a spolehlivosti. Svým klientů věnuji maximální péči. 

Ve financí a následně i realitách se pohybuji od roku 2006. Zaměřuji se na nemovitostní transakce. Ať už na straně financování, nebo na straně realitního prodeje. Rád tyto dva světy propojuji a těžím z této synergie

Jsem také hrdý na to, že s nám podařilo s mým parťákem Vojtěchem Obůrkou vybudovat od nuly společnost Bonfarto. Nejvíc mě však těší stovky našich spokojených klientů. Za každým nemovitostním obchodem můžete najít lidský příběh a to pro mě činí tuto práci tak pestrou.

A pokud nejsem v práci, nebo se nevěnuji rodině, najdete mě na kole, jak brázdím krásami jižní Moravy.Má profesní osvědčení: 

Pár vybraných referencí mých klientů

Mohu jen doporučit, po špatných zkušenostech jinde, jsme konečně našli spolehlivého partnera, který nám velmi pomohl. Konkrétně pan Daněk je velmi sympatický, ochotný pomoct s velkou dávkou empatie, nemohu říct jediné mínus.

Charles Lec

Naprosto profesionální přístup, velice rychlá odezva i řešení. Vše vždy vysvětlí, proberou možnosti a pomohou najít nejlepší řešení.


Radek Chudiak

S firmou Bonfarto jsme velice spokojeni..obzvlášť s Ondrou Daňkem,kdykoliv byl problém obrátili jsme se na nej v jakoukoliv hodinu a vždy nám v jakékoliv situaci pomohl a vždy dobře poradil!! ☺️ takže za nás profesionální lidský přístup doporučujeme 🍀

Radim Němec