PRODÁNO! Rodinný dům ve Velešovicích

3+KK ve dvou podlažích, pozemek 230 m²

Chcete spojit bydlení na venkově se skvělou dostupností do Brna a do Vyškova? Tak možná právě na Vás čeká tenhle rodinný dům ve výborném technickém stavu, který je umístěn v klidné části obce.


Rodinný dům je o dispozici 3+KK s celkovou plochou 134,4 m² (včetně terasy a sklepa) s pozemkem o velikosti 230 m². Jeho součástí je parkovací stání, terasa, sklep a zahrada. 

Celková plocha 1.NP je 70,64 m² (včetně terasy). Vstup do domu je z uliční části ze zpevněného parkovacího stání. Vstupní místností je zádveří (4,34 m²), ze kterého je po pravé ruce přístupná samostatná toaleta a koupelna se sprchovým koutem (6,06 m²). Po levé ruce je přístupná chodba se schodištěm (8,30 m²) do podkroví. Z chodby je přístupný obývací pokoj (23,05 m²) a kuchyňský kout (12,61 m² ), který je vybaven kuchyňskou linkou. Z obývacího pokoje je potom přímý vstup na prostornou terasu (16,08 m²) s výhledem do zahrady a ideální JZ orientací. Terasa přímo vybízí k venkovnímu posezení a grilování s rodinou a přáteli.

Obytné podkroví o ploše 41,78 m² je přístupné po točitém schodišti, ze kterého se dostanete do malé chodby (3,17 m²). Z chodby jsou přístupné všechny místnosti podkroví. Koupelna s vanou a WC (7,23 m²), ložnice orientovaná do ulice (8,50 m²) a hlavní pokoj (22,88 m²) orientovaný do zahrady. Oba pokoje mohou sloužit jako ložnice, pracovna, nebo dětský pokoj.

Dům je z větší části podsklepený (22,22 m²). Sklep je využívaný jako kotelna a díky velkému prostoru zde můžete bez problémů uložit zahradní nábytek, nářadí nebo sportovní vybavení.

RD byl postaven v roce 2011 (následně v roce 2018 byla provedena přístavba do ulice). Dům je standardní zděné konstrukce, zateplený EPS pro nižší energetickou náročnost, napojen na kompletní IS, vytápění zajišťuje plynový kotel. Na zahradě (107 m²) budete mít dost místa na menší bazén, dětské pískoviště se skluzavkou, nebo skleník. Součástí je i menší zahradní domek a podzemní nádrž na dešťovou vodu, která vám zajistí dostatek vody na zalévání. 

Technický stav je výborný. Dům byl postavený jako novostavba v roce 2011 a v roce 2018 proběhla dostavba koupelny a WC v přízemí. Můžete se okamžitě nastěhovat a s opravami si nebudete muset lámat hlavu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel.

Videoprohlídka

Pro ještě lepší představu o rodinném domě jsem pro vás připravil i videoprohlídku. 

Technické informace

Celková cena

PRODÁNO!

Náklady na bydlení 

5 000 Kč

Stavba

Cihlová

Poloha domu

Řadový

Umístění 

Klidná část obce

Typ domu

Patrový

Podlaží

2

Zastavěná plocha

123 m²

Užitná plocha

134 m²

Plocha pozemku 

230 m²

Sklep 

22 m²

Parkování

Ano

Rok kolaudace

2011

Voda

Dálkový vodovod

Topení

Lokální plynové

Plyn

Plynovod

Odpad

Veřejná kanalizace

Telekomunikace 

Internet

Elektřina

230 V

Doprava

Dálnice, silnice, MHD, autobus

Komunikace

Asfaltová

Energetická náročnost

Třída E

Vybavení

Částečně

Obec Velešovice a okolí

Velešovice se nachází 4 km od strategického nájezdu na dálnici D1 v úseku Holubice. Obec nabízí převážné základní občanskou vybavenost. Najdete zde obchod, sportoviště, dětské hřiště a pokud máte rádi pobyt v přírodě, můžete vyrazit na procházku k místním rybníkům. Pokud by vám něco chybělo, stačí sednout do auta a za 5 minut jste ve Slavkově, kde se mimo jiné nachází nákupní zóna, restaurace, cukrárna, lékařský dům, golfové hřiště, koupaliště, pivovar, zámek a probíhá zde během roku celá řada kulturních a historických akcí.

Do 5 minut pěšky se nachází škola, školka, obchod i zastávka autobusu. Za 15 minut jste autem v Brně, ve Vyškově jste pak autem do 20 minut. Ve Slavkově, který disponuje plnou občanskou vybaveností jste za 5 minut.