Hypoteční úvěry


Zařídím Vám hypotéku s úrokem již od 4,49 %.

Do 24 hodin Vás budu kontaktovat s nabídkou. 

Proč spolupracovat se mnou?

Lidský přístup a profesionální servis je pro mě zásadní! Vše vám srozumitelně vysvětlím, naplánujeme společně jednotlivé kroky, tak abychom vaši hypotéku úspěšně vyřídili. Díky moderním technologiím (online možnostem) jsem schopen vyřídit hypotéku ať už jste odkudkoliv.
  • Krok za krokem vás provedu celým procesem, ať už osobně, po telefonu, nebo online. Můžete se spolehnout, že vám pomohu i s čerpáním úvěru a plněním dalších podmínek. 
  • K vyřízení hypotéky přistupuji kreativně a dokáži vyřešit i ty nejsložitější případy. Mám rád výzvy. Díky mým 15 letým zkušenostem ušetříte spoustu času, peněz a starostí. Vyjednání individuální sazby je samozřejmostí.
  • Spokojení klienti, to je to, co mě na mé práci tak baví. Můžete se spolehnout, že vám budu zvedat telefony a odepisovat na emaily. Udělám vše pro vaši maximální spokojenost.

Jak spolupráce se mnou probíhá?


Nezávazná konzultace 

Probereme vaši současnou situaci, požadavky, přání a představy o vašem bydlení. Projdu s vámi vaši finanční situaci a parametry požadovaného úvěru. Schůzku můžeme zrealizovat osobně, nebo online, nezáleží, ve které části ČR bydlíte. 


Analýza vašich možností

Na základě údajů, které mi poskytnete zjistím, na jakou hypotéku dosáhnete. Případně jakou cestou se k ní dostanete. Připravím pro vás konkrétní řešení a naplánuji další kroky pro vyřízení hypotéky. 


Představím vám řešení 

Představím vám konkrétní řešení podle vašich požadavků a finančních možností. Včetně konkrétní kalkulace a porovnání nákladů hypotéky.


Prescoring 

Do banky podám žádost a necháme zpracovat prescoring. V bance předběžné posoudí vaši schopnost úvěr splácet. 


Vyřízení hypotéky 

Postarám se o komunikaci s bankou a pomohu vám s doložením veškeré dokumentace k úvěru. Průběžně vás budu informovat o aktuálním stavu schvalování hypotečního úvěru.


Podpis úvěrových smluv 

Projdu s vámi kompletní úvěrovou dokumentaci a zodpovím vaše dotazy. Na závěr smlouvy podepíšeme.


Čerpání hypotéky bez starostí 

Pohlídám jednotlivé podmínky čerpání, tak abyste se dostali k penězům co nejdříve a nemuseli se o nic starat.


Odkládací podmínky čerpání 

I po načerpání úvěru musíte splnit některé podmínky, které si banka v úvěrové smlouvě stanoví. Také v tomto případě se na mě můžete spolehnout. 


Tím má práce nekončí!

V průběhu životnosti hypotéky mohou přijít chvíle, kdy se vám bude hodit moje podpora. Budu vám k dispozici i v případě plánovaní změn úvěru, při konci fixace a dalších situacích, které život přináší.


Kolik mi za služby zaplatíte? 

Moje služby vás standardně nebudou nic stát, protože jsem placený provizně. To znamená, že mě provizi vyplatí banka, ve které vám hypotéku vyřídím.

Pokud se jedná o služby, které nesouvisí s vyřízením hypotečního úvěru, ale může se jednat o posouzení nákladovosti financování, nebo například školení. Potom se na ceně dohodneme dopředu individuálně.