Výjimečný pozemek v Rozdrojovicích

 797 m²

Plánujete výstavbu prostorného domu a hledáte pozemek v přírodě, a přitom se skvělou dostupností do Brna? Podívejte se na tento výjimečný pozemek v Rozdrojovicích.


TECHNICKÉ PARAMETRY

Tento ideálně tvarovaný pozemek s dostatečnou uliční šíří vám dává prostor pro splnění snu o vlastním prostorném domě. Celková plocha tohoto pozemku činí 797 metrů čtverečních. K hranici pozemku je přivedena elektřina, voda a přípojka kanalizace. Na pozemku se také nacházejí tři vlastní studny.

POZEMEK S PLATNÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM

Můžete začít stavět okamžitě! Součástí prodeje je kompletní projektová dokumentace a již vydané stavební povolení k výstavbě rekreačního domu. Díky tomu zde můžete postavit prostorný dům o celkové užitné ploše 267 m². Zastavěná plocha stavby činí cca 203 m².

SKVĚLÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST DO BRNA A KONTAKT S PŘÍRODOU

Rozdrojovice jsou velmi dobře dostupné osobní dopravou, hromadnou dopravu reprezentuje zastávka autobusu IDS JMK, který jezdí v pravidelných intervalech. 

Půdorysy

Vizualizace

Technické informace

Celková cena

9 780 000 Kč*

*cena včetně provize RK

Umístění 

Klidná část obce

Celková plocha pozemku 

797 m²

Stavební povolení

Ano

Inženýrské sítě

Elektřina, voda, kanalizace, 3 studny

Parkování

Ano 

Doprava

Silnice, autobus

Přístup

Po zpevněné cestě

Lokalita pozemku

Obec Rozdrojovice a okolí

Rozdrojovice nabízejí přímý kontakt s přírodou, a přitom to máte 20 minut do centra Brna. Obec je obklopena lesy a nachází se v rekreační oblasti Brněnské přehrady, což z ní činí ideální místo pro klidné bydlení s možností aktivního odpočinku. Občanská vybavenost obce je základní, ale dostačující – obecní úřad, knihovna, MŠ a ZŠ, restaurace, prodejna smíšeného zboží, sportoviště, zastávka IDS JMK. Kompletní občanská vybavenost je dostupná v Brně, nebo blízké Kuřimi.