Pozemek s velkým potenciálem v Kuřimi

1061 m²

Hledáte pozemek s velkým potenciálem umístěný jedné z nejžádanějších lokalit v těsné blízkosti Brna? Podívejte se na tento pozemek v Kuřimi.


TECHNICKÉ PARAMETRY

Pozemek disponuje celkovou plochu 1061 m². Pozemek má snadné napojení na kompletní inženýrské sítě, které se nachází v komunikaci na hranici pozemku. Současně je vydán územní souhlas na vodovodní a kanalizační přípojku. Pozemek má nepravidelný tvar s úzkým pásem z ulice Tyršova, hlavní část pozemku v zahradách atraktivní obdélníkový tvar šíře přes 21 m. Jedná se o rovinný pozemek.

SKVĚLÉ UMÍSTĚNÍ

Pozemek je umístěn ve staré zástavbě na ulici Tyršova, jen 200 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Jeho hlavní část je zapuštěna ve vnitrobloku, asi 70 metrů od hlavní ulice, což zajišťuje naprostý klid. Pozemek je orientován na jižní stranu. Díky tomu si užijete celodenní sluneční svit a nádherný výhled na kuřimskou horu.

Velkou výhodou je umístění ve staré zástavbě, která se již nebude dále rozšiřovat. Po realizaci jižního obchvatu města se komfort na celé ulici Tyršova ještě zvýší.

MOŽNOST VYUŽITÍ

Tento pozemek nabízí různé možnosti využití. Můžete zde postavit svůj vysněný rodinný dům, nebo investovat do výstavby dvou menších rodinných domů a jednoho bytového domu. 

Technické informace

Celková cena

9 900 000 Kč*

*cena včetně provize RK

Umístění 

Centrum obce

Celková plocha pozemku 

1061 m²

Stavební povolení

Ne

Inženýrské sítě

Snadné napojení na IS (hranice pozemku)

Parkování

Ano 

Doprava

Silnice, autobus, vlak

Přístup

Z veřejné komunikace

Lokalita pozemku

Město Kuřim a okolí

Město Kuřim je ideálním místem pro klidný život blízko přírody. Nabízí široké spektrum služeb, zábavy i vzdělávání. Najdete zde různé obchody, kvalitní školy a předškolní zařízení. V Kuřimi na vás čeká bohatý kulturní život s mnoha akcemi a možnostmi aktivního vyžití pro děti i dospělé. Sportovci ocení řadu sportovišť včetně golfového hřiště.

Okolí Kuřimi je rájem pro turistiku, cyklistiku a rodinné výlety. Můžete navštívit řadu restaurací a kaváren. Navíc je zde pestrá nabídka pracovních příležitostí a časté a rychlé spojení do Brna, kam lze pohodlně dojíždět za prací, vzděláním i zábavou.