Pozemek v Mouchnicích

1155 m²

Velký pozemek pro stavbu vašeho rodinného domu v klidné rezidenční lokalitě


Nabízím vám unikátní příležitost k výstavbě vašeho vysněného domova v malebné obci Mouchnice, která se nachází v Jihomoravském kraji, konkrétně v okrese Hodonín. Území obce leží na rozhraní přírodních parků Chřiby a Ždánický les. Tento pozemek je tedy přímo pro vás, pokud chcete žít uprostřed překrásné přírody.

Celková rozloha pozemku ve funkčním celku je 1155 m² a nabízí tak velký potenciál pro vaši kreativitu. Podle územního plánu je pozemek regulován jako bydlení individuální. Sklon pozemku je rovinatý, což usnadní jakoukoli stavební činnost. Na pozemku stojí torzo rodinného domu č. p. 35, který již částečně postrádá zastřešení, a vedlejší zemědělská stavba (stodola).

Přístup k pozemku je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku. Zastávka autobusových spojů je vzdálená přibližně 350 metrů.

Videoprohlídka

Pro ještě lepší představu o pozemku můžete shlédnout krátké video níže: 

Technické informace

Celková cena

1 386 000 Kč*

*cena včetně provize RK

Umístění 

Klidná část obce

Celková plocha pozemku 

1155 m²

Inženýrské sítě

Elektřina

Parkování

Ano 

Doprava

Silnice, autobus

Přístup

Z veřejné zpevněné komunikace

Obec Mouchnice a okolí

Obec Mouchnice je známá svou klidnou atmosférou a přítomností zeleně v podobě lesů a luk, které jsou v docházkové vzdálenosti. V okolí najdete celou řadu možností pro rekreační aktivity a relaxaci. Obec je navíc vzdálená pouhých 20 minut jízdy od města Kyjov, který nabízí kompletní občanskou vybavenost, a také necelých 15 minut od města Bučovice.