PRODÁNO! Byt v Hrušovanech u Brna

2+1, 48 m²

Rádi byste využívali možností venkovského života, ale zároveň to měli kousek do Brna? Pak je tento panelový byt přímo pro vás.

Byt o dispozici 2+1 se nachází v 2. NP (ze 4) panelového domě, který prošel revitalizací. Podlahová plocha bytu je 48 m² a náleží k němu prostorný sklep (7,91 m²) a balkon (2,3 m²). V bytě se nachází moderní kuchyňská linka včetně varné desky a trouby.

Další dva pokoje jsou zcela prázdné a jsou připraveny k tomu, aby si je nový majitel zařídil podle svých představ. Částečná JZ orientace bytu zajišťuje dostatek slunce.

V okolí bytových domů je dostatek parkovacích míst. Přímo na sídlišti se nachází menší restaurace a obchod. V těsné blízkosti domu najdete také dětské hřiště a školku, což ocení zejména rodiny s malými dětmi. 

Videoprohlídka

Pro ještě lepší představu o bytu jsem pro vás připravil i videoprohlídku.

Technické parametry

Celková cena 

!PRODÁNO!

Náklady na bydlení

4700 Kč

Stavba

Panelová

Stav objektu

Velmi dobrý

Užitná plocha

57,94 m²

Balkón

2,3 m²

Sklep

7,91 m²

Energetická třída

D

Voda

Dálkový vodovod

Vlastnictví 

Osobní

Umístění

Sídliště

Podlaží

2.

Výtah

Ne

Topení

Ústřední plynové

Plyn

Plynovod

Odpad

Veřejná kanalizace

Elektřina

230 V

Doprava

Vlak, silnice, MHD, autobus

Obec Hrušovany u Brna a okolí

Hrušovany jsou obec ležící 15 km jižně od Brna na hlavním silničním tahu. V obci se také vyskytuje autobusová i vlaková zastávka. Nejen díky výborné dopravní dostupnosti se jedná o značně oblíbenou obec k bydlení. V místě se nachází kompletní občanská vybavenost (městský úřad, pošta, školská zařízení, ordinace lékařů, řada obchodů, restaurací, sportoviště, aj.).

Hrušovany sousedí s městem Židlochovice, kde mimo jiné najdete nákupní zónu, restaurace, cukrárnu nebo rozhlednu Akátová věž. O dalších 6 km dál v obci Žabčice se nachází moderní koupaliště. Lokalita je také známá jako hlavní cyklistický tah na cyklostezce Brno-Vídeň. Vzhledem k nenáročnému terénu je okolí ideální jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety.